Rekrutacja 2020/2021

Dodano dnia: 6 czerwca 2020

Drogi Kandydacie!

w związku z wyjątkową sytuacją w jakiej przyszło nam  przeprowadzać tegoroczną rekrutację poniżej przekazujemy komplet informacji, które mogą być dla Ciebie przydatne i które krok po kroku wyjaśnią jak zapisać się na nasze studia. Wszystko zajmie Ci dosłownie chwilę a cały proces zrobisz online bez wychodzenia z domu!

Rekrutacja trwa od 18 maja br. do 30 września z możliwością wydłużenia terminu jeśli będzie taka potrzeba.

E-Rekrutacja to szybka i prosta rekrutacja internetowa, która urzeczywistni Twoje marzenia o studiowaniu. Przygotuj teraz swój dowód osobisty i możesz rozpocząć rekrutację online. Cały proces zajmuje ok. 3 min.

Następnie należy skompletować wymagane dokumenty i wysłać skany na adres dziekanat_bydgoszcz@wsinf.edu.pl

Kandydaci na studia I stopnia na kierunek Informatyka powinni złożyć następujące dokumenty:

• podanie o przyjęcie: e-Rekrutacja
  • świadectwo dojrzałości w oryginale
  • świadectwo ukończenia szkoły średniej w oryginale
  • 2 zdjęcia o wymiarach 4,5 cm x 3,5 cm
  • dowód uiszczenia opłaty rekrutacyjnej*

*opłaty można dokonać przelewem lub w kasie uczelni

Opłaty związane z obsługą studiów znajdziesz w Cennik studiów

Opłata rekrutacyjna:

• dla kierunków: Informatyka – 85,00 zł

Opłatę rekrutacyjną należy uiścić na wybrane konto bankowe uczelni:

•  elektronicznie za pomocą procesu e-Rekrutacji (blankiet generowany automatycznie w formularzu)
  • konto PKO BP S.A. 45 1020 3408 0000 4802 0016 3303

W tytule przelewu należy wpisać numer ID kandydata, przyznawany w momencie wygenerowania formularza rekrutacyjnego (lewy górny róg podania rekrutacyjnego).

Należy pamiętać o dołączeniu dowodu wpłaty do kompletu dokumentów!

Opłata rekrutacyjna:

• dokonywana jest tylko raz w ciągu całych studiów i jest wnoszona w momencie składania dokumentów rekrutacyjnych na studia
  • bezzwrotna w przypadku zapisania się kandydata na studia, a następnie jego rezygnacji z podjęcia studiów
  • zwracana w całości w przypadku nieuruchomienia kierunku studiów.

Kontakt:

Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi